30 iyul 2026-cı il, Bakı: Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı tərəfindən maliyyə xidmətləri istehlakçılarının və investorların hüquqlarının müdafiəsinin möhkəmləndirilməsinə yönəlmiş təşəbbüslərin həyata keçirilməsi davam etdirilir. Bu təşəbbüslər sırasında ölkə ərazisində səyyar vətəndaş qəbullarının keçirilməsi mühüm yer tutur.
Növbəti səyyar qəbul 05 avqust 2026-cı il tarixində Zəngilan rayonunda keçiriləcəkdir. Qeyd edilən tarixdə qəbul Cəbrayıl, Kəlbəcər, Qubadlı, Zəngilan, Laçın inzibati rayonlarında yaşayan vətəndaşları əhatə edəcəkdir.

30 July 2026, Baku: The Central Bank of the Republic of Azerbaijan continues to implement initiatives aimed at strengthening the protection of financial consumers' and investors' rights. Among these initiatives, the mobile receptions of citizens all over the country play an important role.
The next citizen reception is scheduled for August 5 in Zangilan district. On this date, the reception will be open to the citizens living in Jabrail, Kalbajar, Gubadli, Zangilan and Lachin administrative districts.