“Sığorta sahəsində attestasiyanın təşkili və keçirilməsi” Qaydasının 2.4-cü bəndinə əsasən siyahıda adları qeyd edilən şəxslər (siyahı əlavə olunur) 05 - 11 iyul 2024-cü il tarixlərində Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankında (Bakı şəhəri, Bülbül prospekti 27) keçiriləcək attestasiyaya dəvət olunurlar.
Attestasiyaya buraxılmaq üçün şəxsiyyət vəsiqəsi təqdim edilməlidir.
SİYAHI
(sığorta vasitəçiləri)
№ | Soyad, ad, ata adı | Attestasiya tarixi | Saat |
1 | Abbaslı Kamran İmaməddin oğlu | 05.07.2024 | 09:30 |
2 | Abdullazadə Mirnahid Mehman oğlu | 05.07.2024 | 09:30 |
3 | Bağışov Qoşqar Etibar oğlu | 05.07.2024 | 09:30 |
4 | Bayramov Rza Elşən oğlu | 05.07.2024 | 09:30 |
5 | Bənəniyarski Elzər Zakir oğlu | 05.07.2024 | 09:30 |
6 | Cavadov Əliyar Aydın oğlu | 05.07.2024 | 09:30 |
7 | Carçıyev Fuad Almaz oğlu | 05.07.2024 | 14:00 |
8 | Fərzizadə Afiq Fərzi oğlu | 05.07.2024 | 14:00 |
9 | Mehrəliyev Cəlal Vidadi oğlu | 05.07.2024 | 14:00 |
10 | Rzayev Azər Ramiz oğlu | 05.07.2024 | 14:00 |
11 | İsmayılov Məmməd Əmir oğlu | 05.07.2024 | 14:00 |
12 | Əliyev Aydın Əlibaxış oğlu | 05.07.2024 | 14:00 |
13 | Fətullazadə Ramil Ruslan oğlu | 09.07.2024 | 09:30 |
14 | Nağıyev Həsən Mirzə oğlu | 09.07.2024 | 09:30 |
15 | Cəlilov Rəşid Bəhram oğlu | 09.07.2024 | 09:30 |
16 | Əhmədova Sevda Abdulrəhim qızı | 09.07.2024 | 09:30 |
17 | Mahmudzadə Mahmud Muxtar oğlu | 09.07.2024 | 09:30 |
18 | İsmayılzadə Ümid Elgiz oğlu | 09.07.2024 | 09:30 |
19 | Abdullazadə Nicat Xanlar oğlu | 09.07.2024 | 14:00 |
20 | İsrafilov Xəyyam Şıxbaba oğlu | 09.07.2024 | 14:00 |
21 | Əlizadə Nuray Fəxrəddin qızı | 09.07.2024 | 14:00 |
22 | Qasımov Səmral Məmməd oğlu | 09.07.2024 | 14:00 |
23 | Quliyeva Nuray Novruzəli qızı | 09.07.2024 | 14:00 |
24 | Quliyev Elvin Mobil oğlu | 09.07.2024 | 14:00 |
25 | Yusubova Aydan Samir qızı | 10.07.2024 | 09:30 |
26 | İsmayılov Sevər İsmixan oğlu | 10.07.2024 | 09:30 |
27 | Qərənizadə Firuzə Əsəd qızı | 10.07.2024 | 09:30 |
28 | Abuşov Xəyyam Rafiq oğlu | 10.07.2024 | 09:30 |
29 | Müzəffərov Elşən Yaqub oğlu | 10.07.2024 | 09:30 |
30 | Süleymanov Tural Süleyman oğlu | 10.07.2024 | 09:30 |
31 | Rüstəmov İman Polad oğlu | 10.07.2024 | 14:00 |
32 | Teyubzadə Seyidəli Mahir oğlu | 10.07.2024 | 14:00 |
33 | Babazadə İqrar Azad oğlu | 10.07.2024 | 14:00 |
34 | İbadzadə Abbas Elşən oğlu | 10.07.2024 | 14:00 |
35 | Cəfərova Asya Nizami qızı | 10.07.2024 | 14:00 |
36 | Aslanov Orxan Xaləddin oğlu | 10.07.2024 | 14:00 |
37 | Abdullayeva Aygül Qürbət qızı | 11.07.2024 | 09:30 |
38 | Maşiyev Asim Rasim oğlu | 11.07.2024 | 09:30 |
39 | Əlifov Ayaz Əlixan oğlu | 11.07.2024 | 09:30 |
40 | Əliyeva Aybəniz Yusif qızı | 11.07.2024 | 09:30 |