25 iyun 2025-ci il, Bakı: Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı tərəfindən maliyyə xidmətləri istehlakçılarının və investorların hüquqlarının müdafiəsinin möhkəmləndirilməsinə yönəlmiş təşəbbüslərin həyata keçirilməsi davam etdirilir. Bu təşəbbüslər sırasında ölkə ərazisində səyyar vətəndaş qəbullarının keçirilməsi mühüm yer tutur.
Növbəti səyyar qəbul 2 iyul tarixində Mingəçevir şəhərində keçiriləcəkdir. Qeyd edilən tarixdə qəbul Mingəçevir, Ağdaş, Göyçay, Kürdəmir, Ucar, Yevlax, Zərdab inzibati rayonlarında yaşayan vətəndaşları əhatə edəcəkdir.

25 June 2025, Baku: The Central Bank of the Republic of Azerbaijan continues to implement initiatives aimed at strengthening the protection of financial consumers' and investors' rights Among these initiatives, the itinerant receptions of citizens all over the country play an important role.
The next itinerant reception is scheduled for July 2 in Mingachevir city. On this date, the reception will be open to the citizens living in Mingachevir city, Aghdash, Goychay, Kurdamir, Ujar, Yevlakh and Zardab districts.